Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

AKTUÁLNĚ

Milé ženy a dívky,

využijte zaváděcí akci - permanentku za 3.500,-Kč - v ceně 6x EMS + 2x měření InBody (to znamená měření + 1x EMS ZDARMA)

Studio Silueta je partnerem největšího věrnostního programu svého druhu v ČR - Sphere. Využijte možnost získat členskou kartu Sphere, která vám umožní nejenom výhody a slevy 5-30% na více než 10 000 obchodních místech v celé ČR (více na www.sphere.cz), ale především 10% slevu na zakoupení každé další permanentky po celou dobu její 3leté platnosti.  Kupte si permanentku na 400 nebo 500 bodů !!! :-)

Objednejte se k bezplatné prezentaci obličejové nebo tělové galvanické žehličky zn.NuSkin !!! (více v sekci Služby a zajímavosti) 

Spolupracujeme se společností  FITNESS FOOD MENU (http://www.ffmenu.cz/karvina). Vyzkoušejte neobvyklou krabičkovou fitness stravu s dopravou zdarma. Budete jíst zdravě a vyváženě, zhubnete a navíc nebudete mít hlad. Správná strava je více než polovina úspěchu :-) Jako naše klientky máte garantovanou zvýhodněnou cenu oproti standartnímu ceníku.

VEMTE S SEBOU KAMARÁDKU, která u nás ještě nikdy nebyla a pokud si koupí permanentku, získáte 50% z množství jejích kreditů . Akce se vztahuje i na dárkové poukazy. Permanentka zakoupená kamarádkou i dárkové poukazy zakoupené v této akci jsou nepřenosné.

Milé studentky ZŠ, SŠ a VŠ (prezenční formy studia), nezapomeňte, že u nás můžete cvičit v době od 10 do 16 hodin se slevou 50 %.

Ženám starším 60ti let je poskytována 50% sleva na vybraná skupinová cvičení (Jóga, Super ball a Vitality fitness 50+), kruhový trénink na křeslech EASYTONE, Bodyroll, Fiveriders a lymfatické masáže přístojem BTL - 6000 LYMPHASTIM.

Doplňte u nás energii s úžasnými směsi müsli a kašemi MIXIT! Nabídku průběžně doplňujeme dle aktuální nabídky spol. MIXIT (více zde v sekci Služby a zajímavosti nebo na www.mixit.cz)