Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

Hubněte chůzí

Nabízíme běh/chůzi na špičkovém profesionálním běžeckém páse zn. InSPORTline SEG-TA7720-D

 

Tento motorový běžecký trenažér přináší 4 nové unikátní patentované řešení odpružení běžecké plochy. Díky robustní konstrukci, velké běžecké ploše, výkonnému motoru a bohaté funkční výbavě je vhodný i pro ty nejnáročnější klientky. 

 

- nezávisle uložená běžecká plocha výrazně redukuje přenos otřesů a zlepšuje čitelnost LED displeje během cvičení

- pokročilý systém odpružení nabízí 5 stupňů tvrdosti i automatické nastavení odpružení pro individuální trénink a komfort. Díky této technologii je běhání výrazně šetrnější k Vaším kloubům než klasické běhání venku.

- technologie HRC umožňuje plynulé přizpůsobení tréninkového tempa Vaší aktuální tepové frekvenci. Nabízíme možnost zakoupení tzv. hrudního pásu, který lze upevnit během tréninku kolem hrudníku a bezdrátově tak snímat a přenášet informaci o Vaší tepové frekvenci do jednotky běžeckého pásu. Ten potom dokáže reagovat ve chvíli, kdy Vaše tepová frekvence přesáhne požadované hodnoty snížením či naopak zvýšením zátěže, v tomto případě rychlosti běhu.

 

Hlídejte si tepovou frekvenci !

Chcete-li efektivně a správně hubnout je nutné se vyvarovat mnoha chybám, které mohou Vaši snahu znehodnotit. Není žádoucí během cvičení lapat po dechu a pohybovat se na hranici vyčerpání. Doporučujeme sledovat při cvičení Vaší tepovou frekvenci a cvičení jí přizpůsobovat. Pokud to přeháníte a Vaše srdce bije jako o závod frekvencí kolem 180 a více úderů za minutu, Vaše snaha je z velké části zbytečná. Vaše tělo totiž není schopno v tomto stavu spalovat tuky, jejichž energetický rozklad je při takto velké zátěži jednoduše pro organismus pomalý, a proto sáhne organismus po rychlých cukrech, které se ukládají ve svalech a začne tak svaly poškozovat. 
Abyste tedy efektivně hubly = spalovaly tuky, je potřeba docílit tzv. aerobní činnosti, což je dlouhodobá sportovní činnost s délkou nad 20 minut se stálou záteží pro organismus u níž vaše srdce tepe optimální rychlostí. Tato optimální tepová frekvence se u člověka pohybuje v rozmezí mezi cca 120–145 tepy za 1 minutu v závislosti na pohlaví, věku, výšce i hmotnosti každého jedince. Tepovou frekvenci je proto nutné vždy počítat individuálně pro každého jedince zvlášť!

 

 

Chůže je nejpřirozenější forma lidského pohybu a je nejefektivnější pro srdeční oběhový systém. Taktéž běh jako sportovní disciplína je člověku velmi přirozený a v současné době je na svém velkém vzestupu. Právě díky zvyšující se oblibě běhání jsou běžecké pásy stále populárnější pro ty, kteří se odmítají s běháním v zimních měsících na dlouhý čas rozloučit! 

 

Nebojte se běhání na běžeckém páse

Běžecké pásy za léta svého vývoje doznaly řady úprav a vylepšení a uživatelsky se tak stávají stále atraktivnější. Oproti klasickému běhání venku v přírodě nabízí běžecký pás výhody komfortu domova, jednoduše Vás neovlivní počasí a Vy si tak trénink naplánujete na čas, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

 

Pomocí tréninku na běžeckém trenažéru dosáhnete v porovnání se všemi ostatními kondičními přístroji nejvyšší spotřeby kalorií. Můžete běhat v bezpečí, při hudbě nebo televizi a jste nezávislí na počasí. Můžete optimálně obměňovat různé aspekty vašeho běžeckého stylu. Ať již dlouhé nebo krátké kroky, obojí je možné, jakož i běh bokem (cval) a po patách. Prostředníctvím použítí horní části těla (hýbání pažemi při běhu) docílíte tréninku celého těla při jeho správném držení.

 

Výhody:

  • nejefektivnější forma tréninku pro srdeční oběhový systém
  • individuální řízení intenzity tréninku pomocí zadání rychlosti, stupně sklonu, vzdálenosti a doby tréninku
  • možnost obměny tréninku, např.terapeutická chůze, Nordic Walking, Power Walking s ručními závažími, normální a intenzivní jogging

 

Chtěly byste se proběhnout pod Eiffelovou věží v Paříži, kolem londýnského parlamentu či krásné krajině? Přesně to vám umožňuje služba Spoteee (www.spoteee.cz), kterou jsme pro vás doplnily před běžecký pás. Podívejte se na video zde: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebojte se přijít vyzkoušet, těšíme se na vás !:-)

 

Doporučení pro trénink

Nezapomínejte na následná protahovací cvičení, zabráníte tak zranění a namožení svalů.