Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

Galvanická žehlička na obličej

     Vítejte v luxusu a komfortu lázeňských výhod s omlazujícími účinky.  

              

Speciálně navržený Nu Skin Galvanic Spa System™ II vám spolu s režimem denní péče o pleť ageLOC® Transformation poskytuje schopnost udržet si mladistvě vypadající pleť tím, že se zaměřuje na stárnutí u jeho zdroje. Nedávné vědecké výsledky navíc potvrzují, že systém NuSkin posiluje viditelné přínosy ageLOC® Future Serum v průměru o 80 %.*

Přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II je malý, chytrý a mocný a využívá patentovaný samonastavitelný proud a výměnné nástavce na obličej, pokožku hlavy a tělo. Tento systém, spolu se speciálně vytvořenými ošetřujícími produkty společnosti NuSkin a nástavcem na obličej, dodává pleti až pětkrát více klíčových anti-ageingových složek ageLOC®, než původní přístroj první generace.

Povrch patentovaného nástavce na obličej ageLOC® Face Conductor je zkonstruován tak, aby umožňoval pohyb produktu po a kolem drážkovaného vzoru, a efektivněji udržel gel v kontaktu s pokožkou. Vytváří tak aktivní prostředí, ve kterém je přísun klíčových složek ageLOC® na pokožku zvýšen více než pětkrát oproti předchozí verzi.

 

PŘED-OŠETŘENÍ

  • Během před-ošetřovacího cyklu jsou přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a před-ošetřující gel záporně nabity.
  • Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel do pokožky.
  • Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pokožce.

OŠETŘENÍ

  • Během ošetřovacího cyklu jsou přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II i ošetřující gel nabity kladně.
  • Tyto pozitivní náboje se navzájem odpuzují, a tím pomáhají dodat blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC®, do pokožky.
  • Kladně nabitý přístroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z před-ošetřující fáze a odstraňuje je tak z pokožky.

Pro další informace navštivte např. webové stránky výrobce systému, www.nuskin.com

 

Nabízíme Vám zapůjčení žehličky, příp.možnost jejího zakoupení a v nabídce máme i základní sortiment kosmetických produktů.

 


Přílohy
pdfPlakát [pdf, 6782 kB]