Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

Přečtěte si ;-)

https://www.spojujenasjoga.cz/2-tipy-kam-za-jogou-havirove/


Bezhotovostní platby

Už i nás můžete platit permanentky a dárkové poukazy bezhotovostně :-)


Tip na dárek

Nevíte si rady s dárkem ? 

POTĚŠTE své blízké ORIGINÁLNÍM DÁRKEM - vše je možné zakoupit u nás v recepci + dárkové poukazy Studia Silueta 

 

            

 

        

 


Mezoterapie v Salonu Harmonie

Od měsíce  června poskytuje Salon Harmonie novinku - mikrojehličkovou mezoterapii. Přístrojem Derma

 

Stamp se omlazuje pomocí kyseliny hyaluronové . Výsledky jsou viditelné! Více informaci a objednávky

 

na tel.č. 603 936 780, nebo zde:http://salon-harmonie.com/


Kruhový trénink ZDARMA

Při využití VacuShape, Trislim, Vibrosauny nebo přístrojových lymfatických masáží je 30ti minutový kruhový trénink na strojích Easytone ZDARMA, tzn, že 1 vstup na VacuShape atd. Vás bude stát pouze 110,- Kč, případně při využití permanentek je cena od 84,- Kč ! Všechny další stroje jsou navíc pouze za polovinu  J


Pravidla rezervačního systému

Všechny rezervace jsou závazné a lze je zrušit nejpozději 2hodiny před začátkem lekce, případně nejpozději 4 hodiny přes elektronický rezervační systém. Ranní hodiny je možno zrušit nejpozději do konce provozní doby, t.j.do 20hod předchozího dne. Pokud nebudou vaše rezervace zrušeny, kredity v hodnotě objednané lekce vám propadnou, případně bude po vás požadována úhrada nevyužité rezervace. Děkujeme za pochopení a za ohleduplnost  k zákaznicím, které si chtějí přijít zacvičit, ale vzhledem k plné kapacitě se nemohou na lekci nedostat (a nakonec se stává, že jsou v tělocvičně volná místa). K tomuto opatření jsem přistoupily i s ohledem na lektorky a na jejich čas, který věnují zodpovědné přípravě na hodiny s vámi.


SPOTEEE v ČT

V  pořadu Dobré ráno byla odvysílána reportáž o SPOTEEE. Stojí za zhlédnutí ... :-)


Jak na špatnou náladu? Pohybem…

Teplé dny jsou ty tam, intenzita sluníčka rychle klesá a vy se cítíte schvácení a bez nálady... Pokud se chcete opět dostat do pohody (a do formy), cvičte! Pohyb totiž pomáhá proti špatné náladě a stresu. Stačí dvacet minut cvičení denně a produkce hormonů endorfinů a serotoninu, jejichž nedostatek způsobuje například deprese, úzkosti či agresivitu, stoupá. Pozitivní účinky posiluje cvičení v přírodě. Takže pokud se vám nechce do posilovny, dopřejte si denně svižnou chůzi venku a nálada je hned zpět! :-)


SPOTEEE

Chtěly byste se proběhnout pod Eiffelovou věží v Paříži, kolem londýnského parlamentu či krásné krajině? Přesně to vám umožňuje služba Spoteee, kterou jsme pro vás nově pořídili do našeho fitness centra před běžecký pás a crossový trenažér. Podívejte se na video zde: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nebojte se přijít vyzkoušet, těšíme se na vás ! :-)

 

 

 


Nové měřiče tepu

Využijte možnost zapůjčení měříčů tepů (ZDARMA). Pro efektivnější cvičení je měření opravdu velmi důležité :-)


Zvýhodněné ceny

Ženám starším 60ti let je poskytována 50% sleva na vybraná skupinová cvičení, křesla EASYTONE a přístrojové lymfatické masáže.


Zajímavé informace o cvičení

Doporučujeme shlédnout video o VacuShape.

http://www.novinky.cz/zena/zdravi/267307-hubnuti-ktere-vyzaduje-usili-ale-skutecne-funguje.html


Nový stroj FIVERIDERS

Můžete si u nás zacvičit na absolutní novince v oblasti posilování a tvarování postavy - stroji FIVERIDERS.

 

Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si volíte svým vlastním pohybem.

Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle.

Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.

Poslechem hudby Vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku, Víc se uvolníte, a aniž by jste to dělali cíleně zapojujete více svalů.

Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování.

Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký.

Stroj je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se budete jen pohupovat, či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiníte několik tisíc kroků za cvičební hodinu a uděláte pro sebe obrovský kus práce.


MultiSport Benefit

Staly jsme se smluvním partnerem společnosti MultiSport Benefit, s.r.o., takže majitelky stříbrných a zlatých karet mohou dle podmínek společnosti využívat naších služeb. 


Prohlášení

Společnost Wellnes profi s.r.o. (výrobce a výhradní dodavatel strojů VacuShape) se důrazně distancuje od jakéhokoliv spojení s přístroji, které jsou postaveny na kombinaci pohybu a působení infrazáření. (více v příloze "Prohlášení")

 


Přílohy
pdfProhlášení [pdf, 32 kB]
společnosti Wellness profi s.r.o.
pdfVyádření Univerzity [pdf, 69 kB]
Vyjádření Prof. MUDr. Zdeňka Jiráka, CSc. z Ostravské univerzity fakulty lékařské Katedry fyziologie a patofyziologie ke kombinaci aerobní zátěže a infračerveného záření

Psali o nás :-)

Přílohy
pdfRozhovor v Deníku [pdf, 927 kB]

Aktuálně o VacuShape

V úterý 1.3. byla do programu pořadu ČT Sama doma zařazena reportáž o cvičení na stroji VacuShape.

Více od 47.minuty ...

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/211562220600034/


PODNIKATEL ROKU OKRESU KARVINÁ 2010

Dne 1.února 2011 udělila Okresní hospodářská komora Karviná Studiu Silueta titul "PODNIKATEL ROKU OKRESU KARVINÁ 2010" v kategorii Živnostník roku.

Vítězové každoroční soutěže Podnikatel roku byli slavnostně vyhlášeni dne 12.2.2011 na VIII. Reprezentačním plese OHK v Obecním domě Družba v Karviné. Zatímco v předchozích letech se mohli soutěže účastnit pouze podnikatelé působící na území Karviné, letos poprvé se do soutěže mohli přihlásit podniky a živnostníci z celého okresu. Soutěž proběhla ve třech kategoriích, a to „Společnost roku nad 50 zaměstnanců“, „Společnost roku do 50 zaměstnanců“ a "Živnostník roku“.

Cílem soutěže je podpořit a ohodnotit úspěšně prosperující podnikatelské subjekty, které realizují svou činnost na území okresu Karviná.