Výpis všech článků

InBody

InBodyR20 vypadá jako běžná digitální váha,  ale zdání klame. InBodyR20 je více-frekvenční bioimpedanční analyzér složení těla.  Je to přístroj, který díky vodivosti a odporu lidského těla dokáže přesně určit kolik má tělo vody, tuku, svalové hmoty a dalších ukazatelů složení.

Spotee

Chtěly byste se proběhnout pod Eiffelovou věží v Paříži, kolem londýnského parlamentu či krásné krajině? Přesně to vám umožňuje služba Spoteee (www.spoteee.cz), kterou jsme pro vás doplnili před běžecký pás a crossový trenažér.

Crossový trenažér

Díky eliptickému průběhu pohybu je trénink obzvláště šetrný ke kloubům. Crosový trénink je obzvláště vhodný pro osoby, které mají sedavé zaměstnání.  Při tréninku na krosovém trenažéru máte vzpřímenou polohu. Tím se odlehčí zádům a páteři. Jsou možná různá tréninková zatížení. Trénink nohou s pažemi na pevném opěradle, celotělový trénink s aktivním nasazením paží. Spojení tréninku nohou a paží představuje efektivní celotělový trénink a jsou tak namáhány všechny důležité svalové skupiny.

Běžecký trenažér

Tento motorový běžecký trenažér přináší čtyři nové unikátní patentované řešení odpružení běžecké plochy. Díky robustní konstrukci, velké běžecké ploše, výkonnému motoru a bohaté funkční výbavě je vhodný i pro ty nejnáročnější klientky.

Schodový trenažér

Spalte kalorie na schodech. Schodový trenažér je v tomto případě ideální volba, obzvláště pokud chcete nejen zhubnout, ale také posílit ochablé svalstvo. Donutí vás totiž zapojit nejen hýždě, ale také lýtka, kvadricepsy i hamstringy. Kromě posilování svalů zároveň zvyšujete svou kondici, vytrvalost a zrychlujete metabolismus. Chození do schodů navíc pomáhá se zotavováním po zranění.

Celkový počet článků: 41


Další informace

Pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Studio Silueta Havířov
E.F. Buriana 869/4a 
Havířov 
736 01 
Tel: +420 720 342 744

IČO: 74836081
DIČ: CZ 6959045115

E-mail: info@studio-silueta.cz
Rezervační systém:
ww.studio-silueta.fitsystem.cz


 

Další informace