O nás

Milé ženy a dívky,

vítáme vás na stránkách nejmodernějšího dámského fitness centra v Havířově a okolí  – Studia SILUETA, které je určeno pouze a jen Vám.
Pokud máte zájem vytvarovat si postavu, odbourat přebytečné tuky i celulitidu a cítít se skvěle, tak jste tady správně. Objednat se můžete na tel. 720 342 744, na emailové adrese info@studio-silueta.cz, nebo přes rezervační systém.

Všechny rezervace jsou závazné a lze je zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce (4 hodiny předem prostřednictvím elektronického rezervačního systému). Ranní hodiny je možno zrušit nejpozději do konce provozní doby, t.j. do 20h předchozího dne. Pokud nebudou vaše rezervace zrušeny, kredity v hodnotě objednané lekce vám propadnou, případně bude po vás požadována úhrada nevyužité rezervace. Děkujeme za pochopení a za ohleduplnost  k zákaznicím, které si chtějí přijít zacvičit, ale vzhledem k plné kapacitě se nemohou na lekci nedostat (a nakonec se stává, že jsou v tělocvičně volná místa). K tomuto opatření jsem přistoupily i s ohledem na lektorky a na jejich čas, který věnují zodpovědné přípravě na hodiny s vámi.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Námi přijímané platby a benefity

Přijímáme platby z FKSP.

Přijímáme kupony Unišek, Unišek+ a Cadhoc Cheque Déjeuner a poukázky Accor Services CZ: Ticket Compliments Dárkový, Ticket Sport Kultura, Ticket Restaurant a Ticket Multi, Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a Fokus Pass.

Nabízíme možnost uzavření individuální rámcové smlouvy

Pojitěncům RBP (www.rbp-zp.cz) a ZP MV ČR poskytujeme 5% slevu na poskytované služby (www.zpmvcr.cz)

KONTAKT:

Studio Silueta

E.F. Buriana 869/4a

Havířov-Město

bílý dům, vchod z parku

Tel:        +420 720 342 744

E-mail: info@studio-silueta.cz