Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

Nový stroj Fiveriders

Od dubna 2012 si můžete u nás zacvičit na absolutní novince v oblasti posilování a zpevňování postavy - na stroji FIVERIDERS !

Přijďte si vyzkoušet, 1.cvičení ZDARMA - a už nebudete chtít cvičit jinak :-)

      

Prohlédněte si ilustrační cviky na stroji Fiveriders:

 

Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si volíte svým vlastním pohybem.  

Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle.  

Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.  

Poslechem hudby Vás stroj motivuje k takzvanému tanečnímu kroku, Víc se uvolníte, a aniž by jste to dělali cíleně zapojujete více svalů.   Houpavý pohyb je zábavná forma cvičení a uvolňuje endorfiny. Jsou to hormony štěstí, které dokáží stimulovat Vaše emoce a tím opět dochází k mnohem rychlejšímu procesu spalování.  

Stroj nenamáhá kloubní systém. Klouzavý pohyb je bez tvrdého došlapu. Klouby pracují bez efektu nárazu na konci, pohyb je vyvážený, měkký.   Stroj je jednoduše ovladatelný a rychle pochopitelné je i cvičení na něm. I v případě, že se budete jen pohupovat, či dělat jednoduché klouzavé pohyby, tímto pohybem učiníte několik tisíc kroků za cvičební hodinu a uděláte pro sebe obrovský kus práce.

 

Čím je FIVERIDERS výjimečný?

 

1. Je chytře vytvořený pro všechny. Užijí si ho jak začátečníci a pokročilí tak i vrcholový sportovci.

 

2. Je dokonale vyladěný pro muže i ženy všech věkových kategorií.

 

3. Snadno vám při každém cvičení pomůže účinně aktivovat hluboký stabilizační systém vašeho těla.

 

4. Nabízí různé druhy tréninků, ať už chcete posilovat funkčně, cvičit s vlastní váhou, cardio-spálit tuk, zlepšit kondici nebo formovat své tělo.

 

5. Chrání vaše klouby, takže nezažijete řádné tvrdé dopady. Houpavý pohyb je navíc zábavná a hravá forma cvičení, při které se uvolní hormony štěstí.

 

6. Přináší  nové možnosti ve výkonnosti, tvarování postavy a posílení těla.

 

Autorům a výrobci se podařilo vyloučit nepříjemné dopady a nárazy. Cvičení tak nepřet쾞uje klouby dolních končetin ani páteř.
 
Co ještě získáte s FIVERIDERS?
 
Hřejivý pocit, že máte své tělo, ve svých rukou. A to za to určitě stojí. Tak na nic nečekejte a rozhoupejte se s FIVERIDERS k dokonalým křivkám.

 
PaeDr.Jitka Dýrová

- absolventka Pedagogické fakulty UJEP v Brně. 25 roků praxe v oboru. Do října 2011 pracovala jako pedagogicko vědecký pracovník v Centru sportovních aktivit Vysokého učení technického v Brně. Věnuje se oblasti fitness, kardiofitness, kondičního posilování, cvičení pro zdravotně oslabené klienty (práce s vlastním tělem, správné držení těla, škola zad). Byla garantem výuky a vzdělávacích kurzů MŠMT pro kondiční posilování. Vyučovala na Univerzitě třetího věku VUT v Brně v programu Pohybové studio pro seniory. Aktivně se účastnila řady vědeckých konferencí a seminářů.

Je členkou České společnosti tělovýchovných lékařů – ČSTL.
 
Jitka Dýrová o stroji FIVERIDERS:
„Se strojem Fiveriders jsem se seznámila na jeho oficiálním představení veřejnosti 4.října 2011 v brněnském BOBY centru. Zaujal mě hned na první pohled. Vytušila jsem v něm možného geniálního pomocníka pro coore trénink a nový příjemný kardiofitness trenažér. Po prvních pokusech jízdy na Fiveriders jsem pochopila jeho obrovskou dimenzi pro svoji práci, jeho možnosti optimálního propojování svalových smyček, aktivace hlubokého stabilizačního systému těla, pohyb bez zbytečného zatěžování kloubů a páteře. Dokáže pomáhat v rehabilitaci, rekondici, rekreačním, výkonnostním i vrcholovém sportu. Domnívám se, že by měl pomáhat všem lidem, bez rozdílu věku, na nichž se neúprosně podepisují civilizační vlivy.

 

Reference

 

Zbláznila jsem 5 kamarádek. Všechny jsme nadšené, zábava, a ještě hubnu. Bomba. Soňa

 

Cvičím na stroji Fiveriders, je to fakt super, po pěti týdnech jsou už vidět výsledky, i manžel si všiml. Jarka, Praha

 

Chodíme s kamarádkou, mysleli jsme jak to bude jednoduché, ale opravdu si dáme pěkně do těla. Přitom je to příjemný, a hlavně všechno co chci na sobě upravit dělám na jednom stroji. Perfektní mašina. Chtěla bych vědět zda se dá koupit domů. Alice Havířov

 

Cvičení je super, hlavně Vás to nutí stát a provádět cviky správně, pozitivní i když nejsem na tom stroji, nutí mě to chodit se zataženým bříškem a narovnaná. Jen bych ocenila další cviky, nějaké další video třeba pro ty co už ty základy mají a chtějí si dát víc do těla. Adéla, Brno

 

Ahoj chodím cvičit s kamarádkou už 2 měsíce a můžu toto cvičení doporučit všem kdo chce zhubnout a nechce mít bolestí kloubů.Dříve jsme chodily běhat,ale to se nedá srovnávat hlavně mé kamarádce strašně boleli klouby to se na tomto stroji nestává.Holky rozhodně doporučuji tento stroj vážně super...... Jitka a Pavlína Plzeň

 

Moje nedůvěra ke všem novinkám je obrovská. Určitě víte jak do Vás pořád buší reklamy slibující za pár hodin splnění všech Vašich představ. Protože mám ráda pohyb šla jsem vyzloušet tenhle stroj. Říkám mu tanečnice. Je to neskutečný, super pohyb, všechno cvičím na jednom stroji, prostě nemám slov. Dnes chodíme celá banda a testujeme co ještě se dá vymyslet. Šárka Brno