EMS

14. prosince 2019

O cvičení

Základem tohoto tréninku je intenzivní stimulace svalů (95 % svalů) včetně svalů pánevního dna a hlubokého zádového svalstva. Trénink je natolik intenzivní, že regenerace trvá 5-7 dnů a díky tomu se trénuje pouze 20 minut 1x týdně!
Tento trénink probíhá ve formátu jeden na jednoho. Díky komplexní metodě jsou výsledky obzvláště rychle viditelné a citelné, neboť působí do hloubky pod povrchem celého těla. Proto je tento přístroj více než jen strojem na cvičení. Jako kompletně promyšlený systém zve ke vstupu do nové dimenze komplexního tréninku.

Co si vzít s sebou na cvičení?

Máme skvělou zprávu, nemusíte si brát vůbec nic. Maximálně jen vlastní ponožky, ale nejsou podmínkou. Vše potřebné pro vás připravíme.
 

ÚSPORA ČASU

Pouhých 20 minut cvičení EMS odpovídá pravidelnému tréninku ve fitness studiu 4–5x týdně

AKTIVACE SVALŮ

Elektro-stimulace vyvolává silnější a intenzivnější svalové kontrakce, než je možné vyvolat vědomě. Ve srovnání s konvenčním posilováním se aktivují povrchové i hlubší skupiny svalů, což vede k lepší souhře několika svalů.

REDUKCE SVALOVÉ DYSBALANCE

Slabé elektrické impulsy redukují jednostranné zatížení svalů, ke kterému často dochází při běžném cvičení a nesprávném provádění tréninků. Významně tím pomáhá odstraňovat bolesti zad.

REDUKCE CELULITIDY

Pouhých 20 minut cvičení EMS odpovídá pravidelnému tréninku ve fitness studiu 4–5x týdně

HUBNUTÍ

Dvacetiminutový trénink má dostatečnou intenzitu k efektivnímu spalování kalorií. Nemusíte se tak zaobírat jiným kardio cvičením.

POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA

EMS je velmi účinnou metodou na posílení svalů pánevního dna a tím pomáhá v boji proti inkontinenci.

NEPŘETĚŽOVÁNÍ

Narozdíl od konvenčních způsobů cvičení nedochází k negativnímu přetěžování kloubů, vazů a šlach. Cvičení je tak mnohem šetrnější k vašemu zdraví.

VĚTŠÍ VYTRVALOST

Systém EMS používá mnoho vrchovolých sportovců pro zvýšení vytrvalosti, rychlosti a dynamiky pohybu.

Více se dozvíte také na stránkách EMS trénink - vše o EMS (emstrenink.cz)
 

EMS cvičení doporučujeme úplně každému bez omezení věku či kondice. Velmi oblíbený je však u lidí, kteří jsou pracovně vytíženi, mají málo času, nebaví je cvičení nebo sportovce zatěžující jen některé části těla.

Nebo jinak! Nechcete chodit do fitka 5x týdně, abyste na sobě začali pozorovat výsledky? Chcete se oprostit od rutiny a poznat něco nového? Přijďte vyzkoušet EMS. Budete mile překvapeni.

Přehled starších článků | Autor: Studio Silueta | Počet přečtení: 5766x


Další informace

Pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Studio Silueta Havířov
E.F. Buriana 869/4a 
Havířov 
736 01 
Tel: +420 720 342 744

IČO: 74836081
DIČ: CZ 6959045115

E-mail: info@studio-silueta.cz
Rezervační systém:
ww.studio-silueta.fitsystem.cz


 

Další informace