Skupinové cvičení

14. prosince 2019Pravidla skupinových lekcí

Všechny rezervace jsou závazné a lze je zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce (4 hodiny předem prostřednictvím elektronického rezervačního systému). Ranní hodiny je možno zrušit nejpozději do konce provozní doby, t.j. do 20h předchozího dne, popř v brzkých hodinách formou SMS. Pokud nebudou vaše rezervace zrušeny, kredity v hodnotě objednané lekce vám propadnou, případně bude po vás požadována úhrada nevyužité rezervace. Děkujeme za pochopení a za ohleduplnost  k zákaznicím, které si chtějí přijít zacvičit, ale vzhledem k plné kapacitě se nemohou na lekci dostat (a nakonec se stává, že jsou v tělocvičně volná místa). K tomuto opatření jsem přistoupily i s ohledem na lektorky a na jejich čas, který věnují zodpovědné přípravě na hodiny s vámi.

 Jóga

Ačkoli dnes již jóga není úzce spojena s náboženstvím, je stále uceleným filozofickým systémem s komplexním vlivem na člověka. To je vidět zejména na jejích pozitivních účincích v případě psychosomatických problémů – např. bolest hlavy nebo trávicí potíže způsobené stresem a psychickým vytížením. Zaměřuje na výuku jednotlivých pozic (ásany), práci s dechem (pránajáma) a relaxaci, případně meditaci (zklidnění mysli). Jóga není dynamická, je vhodná i pro úplné začátečníky, ale i pokročilé praktikanty, kteří díky své praxi, prohlubují pozice a dech v nich.Fit tělo 

Lekce je zaměřena na posílení celého těla, hlavně problematickcýh partií jako jsou stehna, zadeček, paže a bříško v efektivních intervalech. Současně je zaměřena i na kondici a hlavně odbrou náladu, kterou si s sebou můžete odnést i domů. Funkční trénink

Skupinová lekce vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé s cílem posílit všechny části vašeho těla. Lekce jsou koncipovány formou kruhových tréninků, zahrnujících intenzivní cvičení, při němž je kladen důraz na správné provedení jednotlivých cviků. Dynamické lekce zvýší vaši tělesnou kondici. Široká škála používaných cviků a nejrůznějších pomůcek (Bosu, kettlebell a další) zaručuje rozmanitost lekcí, které by vás nikdy neměly začít nudit.
 Kruhový trénink

Nebudeme vám nic nalhávat. Kruhový trénink je náročnější metoda intervalového tréninku, která je intenzivní a přitom velmi efektivní. Je unikátní v tom, že delší čas cvičíte a kratší odpočíváte. Pravidelným cvičením vaše kondice půjde rychle nahoru. Využíváme různé pomůcky, zároveň si však také zakládáme na fuknčnosti vlastního těla a tak jsou někdy lekce vytvořeny pouze s vlastní vahou. Na této lekci se rozhodně nikdy nebudete nudit! 
Pilates

Pilates s Adélkou se zaměřuje na posílení středu těla, rozvíjí sílu, rovnováhu, flexibilitu a také správní dýchání. Posiluje hlavně svalstvo nohou, hýždí, bříšní, ale také zádové svaly a svaly pánevního dna. Pomáhá k správnému držení těla a posílení hlubokého stabilizačního systému. Cvičení je dynamické a za doprovodu přijemné, moderní hudby. Díky tomuto cvičení dosáhnete dlouhých, štíhlých svalů a správného dýchání. Vhodné pro ženy jakéhokoliv věku. 

Pilates s Hankou je propojeno více s prvky jógy. Hatha jógové pozice (ásany) ze kterých na pilates vycházíme, jsou nejen o flexibilitě, síle a dechu, ale také o uvědomění si, jak důležité je mít pevný střed. Posílením středu těla posilujeme zároveň vědomí správného provedení jógových pozic i provedení samotné.  Pilates klade důraz na dech, který pomáhá uvědomovat si celkovou propojenost a dodává sílu při výkonu.
Cvičení posiluje i protahuje celé tělo, odbourává stres, napětí a usiluje o harmonii těla i mysli. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé.
 VITALITY FITNESS 50+/-

Vitality fitness 50+/- je cvičení cílené k obnovení a udržování rovnováhy. Pod vedením Dáji/Vlasty se naučíte správnému, fyziologicky účelnému způsobu provádění pohybu, zlepšíte funkcí svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Posílíte svaly celého těla, zejména hluboké břišní a hluboké zádové svaly a svaly pánevního dna. Tím, že při cvičení je kladen důraz na zpevnění hlubokých břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Naučíte se lépe uvědomovat si své tělo a jak zachovat či zvýšit jeho odolnost.BOSU

BOSU ® je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Základem cvičení BOSU ® je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. Nemusíte se této lekce vůbec bát, není plně zaměřena na využití BOSU podložky a cvičíme zároveň s ostatními pomůckami či s vlastní vahou těla, čímž posilujeme veškeré svalové partie. Lekce je uzpůsobena podle věku a fyzické výkonnosti klientek. 
 
 
 
 SILVER FIT 

Silver fit je taneční hodina s Dájou zaměřená na posílení celého těla, podporu rovnováhy a zpevnění svalstva. Lekce je především pro starší dámy, které nechtějí sedět doma a chtěji se udržet i v pokročilém věku v kondici. Je vhodná i pro začátečníky. 
 
 
 
 
Přehled starších článků | Autor: Petr Lajčok | Počet přečtení: 6358x


Další informace

Pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Studio Silueta Havířov
E.F. Buriana 869/4a 
Havířov 
736 01 
Tel: +420 720 342 744

IČO: 74836081
DIČ: CZ 6959045115

E-mail: info@studio-silueta.cz
Rezervační systém:
ww.studio-silueta.fitsystem.cz


 

Další informace