Stroje

14. prosince 2019

EMS Miha Bodytec

Elektrická stimulace svalů (EMS) se už řadu let využívá v lékařství. Naštěstí tuto efektivní metodu můžete dnes vyzkoušet i při cvičení a dosáhnout tak skvělých výsledků v krátkém čase. Stačí pouze 20 minut týdně, při kterém zaktivujete 95 % svalů včetně pánevního dna a zádového svalstva. Rezervujte si u nás tento revoluční ověřený způsob cvičení. Výsledky na sobě budete pozorovat už do dvou měsíců.
Více informací

VacuShape

Trápí vás celulitida a podkožní tuk? Přijďte si k nám vytvarovat postavu ověřeným způsobem pomocí VacuShape. Čekává vás 30 minut chůze v podtlakové komoře. Ta díky vakuovému systému vytváří nízký atmosférický tlak, čímž dochází k prokrvení problematických partií a k rychlému spalování přebytečného tuku. Zapomeňte na rapidní diety a raději vsaďte na jistotu.
Více informací

Vibrosauna

Vibrosauna je úžasný multifunkční vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí. Pasivní proto, že se spousta lidí kvůli tělesnému handicapu, extrémní nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen prostou leností do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce.
Více informací

Lymphastim Beauty

Nový a moderní přístroj pracující na známem principu postupující tlakové vlny, umožńující kompresní lymfodrenáž.
Masáž končetin se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv.svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka a stehna a boky. Více informací

Fiveriders

Stroj FIVERIDERS umožňuje komplexní cvičení na celé tělo v režimu, který si volíte svým vlastním pohybem. Během jednotlivých cviků posílíte všechny svaly, včetně opomíjených hlubokých a stabilizačních svalů na vašem těle. Posilování a aktivní pohyb jsou základem pro ideální tvarování těla a hubnutí. Tento stroj je kombinací obou těchto prvků. Vaše tělo tedy není bez pohybu, přitom má čas se protáhnout, uvolnit svaly, zapracovat na odplavení kyseliny mléčné.
Více informací

Easytone

Kruhový trénink tvoří šest nových rekondičních křesel Easytone anglické firmy Shapemaster, spojuje hlavní přínosy konvenčního cvičení, pasivních a kardiovaskulárních (aerobních) strojů v jedinečný celek, který dává možnost cvičit všem bez ohledu na fyzickou kondici a v rámci svého funkčního rozsahu pohybu.
Více informací

Fitvibe

Fitvibe® jsou vibrační plošiny řízené počítačem, s vestavěnými tréninkovými plány pro dosažení maximálního komfortu a optimalizaci cvičebních výsledků. Vibrační plošiny vyvolávají mechanické vibrace, které jsou přenášeny do celého těla a způsobují automatické zapojení svalových vláken – tzv. reflexní svalové kontrakce. Vzhledem k vysoké frekvenci vibrací jsou kontrakce svalů velice intenzivní a vysoce efektivní.
Více informací

Body Roll

Cílenou masáží válečky dochází k silnému prokrvení ošetřované partie a odbourávání depotního tuku. Látková výměna se dostane do obrátek. Vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, kůže se stává hladší a pevnější. Masáž se provádí vždy směrem k srdci. Doba a intenzita aplikace je individuální. Doporučuje se 30-40 minut na celé tělo 3x týdně. Více informací

Schodový trenažér

Spalte kalorie na schodech. Schodový trenažér je v tomto případě ideální volba, obzvláště pokud chcete nejen zhubnout, ale také posílit ochablé svalstvo. Donutí vás totiž zapojit nejen hýždě, ale také lýtka, kvadricepsy i hamstringy. Kromě posilování svalů zároveň zvyšujete svou kondici, vytrvalost a zrychlujete metabolismus. Chození do schodů navíc pomáhá se zotavováním po zranění.
Více informací

Běžecký trenažér

Tento motorový běžecký trenažér přináší čtyři nové unikátní patentované řešení odpružení běžecké plochy. Díky robustní konstrukci, velké běžecké ploše, výkonnému motoru a bohaté funkční výbavě je vhodný i pro ty nejnáročnější klientky.
Více informací

Crossový trenažér

Díky eliptickému průběhu pohybu je trénink obzvláště šetrný ke kloubům. Crosový trénink je obzvláště vhodný pro osoby, které mají sedavé zaměstnání.  Při tréninku na krosovém trenažéru máte vzpřímenou polohu. Tím se odlehčí zádům a páteři. Jsou možná různá tréninková zatížení. Trénink nohou s pažemi na pevném opěradle, celotělový trénink s aktivním nasazením paží. Spojení tréninku nohou a paží představuje efektivní celotělový trénink a jsou tak namáhány všechny důležité svalové skupiny.
Více informací

Spotee

Chtěly byste se proběhnout pod Eiffelovou věží v Paříži, kolem londýnského parlamentu či krásné krajině? Přesně to vám umožňuje služba Spoteee (www.spoteee.cz), kterou jsme pro vás doplnili před běžecký pás a crossový trenažér.
Více informací

InBody

InBodyR20 vypadá jako běžná digitální váha,  ale zdání klame. InBodyR20 je více-frekvenční bioimpedanční analyzér složení těla.  Je to přístroj, který díky vodivosti a odporu lidského těla dokáže přesně určit kolik má tělo vody, tuku, svalové hmoty a dalších ukazatelů složení.
Více informací
 
Přehled starších článků | Autor: Studio Silueta | Počet přečtení: 6556x


Další informace

Pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Studio Silueta Havířov
E.F. Buriana 869/4a 
Havířov 
736 01 
Tel: +420 720 342 744

IČO: 74836081
DIČ: CZ 6959045115

E-mail: info@studio-silueta.cz
Rezervační systém:
ww.studio-silueta.fitsystem.cz


 

Další informace