Přeskočit na obsah stránky

Video VacuShape
facebook

Tělová galvanická žehlička

Nástroj ageLOC® Galvanic Body Spa je ergonomicky navržen tak, aby bylo usnadněno jeho používání a ovládání během ošetření těla, využívá funkcí pulsující technologie a patentovaného nástavce na tělo ageLOC®, který je navržen tak, aby do vaší pokožky dodal při použití s ageLOC® Body Shaping Gel až 10krát více složek ageLOC®. AgeLOC® Galvanic Body Spa se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí, zatímco redukuje zjevnost tukových polštářků a celulitidy a pokožku vyhlazuje, takže bude vypadat štíhleji a pevněji. Další funkce zahrnují samonastavitelný proud, podsvícený displej a zvuková oznámení, což přístroj činí uživatelsky příjemným domácím anti-geingovým systémem.

 

Tato nově vyvinutá pulsující galvanická technologie, která bude brzy patentována, je vyrobena k maximalizaci antiageingových účinků na pažích, spodní části břicha, hýždích a stehnech. Pokožka na těle je silnější a méně citlivá, takže lépe reaguje a více těží z pulsujícího galvanického proudu. Pomáhá také stimulovat, očistit a osvěžit vaši pokožku a snižuje viditelné známky stárnutí. Takže dnes i v budoucnu budete vypadat štíhlejší, hebčí, pevnější a mladistvější.

 

Cílová skupina

• Ženy a muži ve věku 25 65 let, kteří se zajímají o svůj vzhled a chtějí dosáhnout pevnějšího a mladistvějšího vzhledu.

• Současní uživatelé ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a Nu Skin Galvanic Spa System™ II Body Shaping Gel.

• Ženy v každém věku, které trápí celulitida a/nebo známky tělesného stárnutí.

 

Přínos produktu

• Pomáhá při dodávání klíčových přísad do pokožky.

• Optimalizovaný pulsující galvanický proud pomáhá při stimulaci pokožky, pomáhá ji očistit a osvěžit a také pomáhá redukovat viditelné známky stárnutí.

• Laboratorní výzkumy ukazují, že ošetření za použití galvanického proudu mohou zlepšit přísun antiageubgových složek až po dobu 24 hodin.

 

Vylepšené prvky

• Automatické přizpůsobení se vaší pleti – dodá odpovídající množství proudu pro efektivnější ošetření.

• Vylepšená ergonomie – nový tvar přístroje ageLOC® Galvanic Body Spa je navržen tak, aby lépe sledoval kontury těla.

• Vodivý povrch ageLOC ® - poskytuje větší patentovaný vodivý povrch, který má schopnost dodat až 10krát více složek ageLOC® do vaší pokožky.

 

Použití

Pro optimální výsledky používejte ageLOC® Galvanic Body Spa spolu s ageLOC® Body Shaping Gel jednou denně třikrát do týdne, a to na stehnech, pažích, hýždích a/nebo v dolní části břicha.

 

Časté dotazy:

 

Co je na ageLOC ® Galvanic Body Spa jedinečného?

Přístroj ageLOC® Galvanic Body Spa byl navržen pro použití na těle spolu s ageLOC® Body Shaping Gel a není určen pro použití na obličeji. Přístroj byl navržen tak, aby se zaměřil na větší plochu za použití vodivého povrchu ageLOC® čekajícího na patent, který mezi pokožkou a svým povrchem zachytí 10krát více klíčových přísad (v porovnání s nástavcem na tělo). Za druhé, tento design je ergonomičtější a umožňuje tak lepší použití a ovládání během ošetření těla. Za třetí se ageLOC® Galvanic Body Spa a ageLOC® Body Shaping Gel zaměřují na konečné přínosy/výsledky (např. zjevnost celulitidy, zeštíhlení, pevnost, atd.), které jsou odlišné od kýžených výsledků na obličeji. A nakonec, pokožka na těle je silnější a méně citlivá,  takže lépe reaguje a více těží z pulsujícího galvanického proudu.

 

Jaké jsou přínosy používání pulsujícího galvanického proudu na těle?

Přímé (galvanické) proudy, ať už jsou pulsující nebo ne, mohou přispět k dodání klíčových přísad se stejným nábojem do pokožky tak, že zlepší osmotický tok. Toto je velmi důležité pro zlepšení dodání klíčových přísad do oblastí se silnější pokožkou. Dodatečný výzkum ukázal, že pulsující proud zlepšuje vibraci tekutin, což na oplátku podporuje zdravý krevní oběh. Pulsující galvanické proudy pomáhají při stimulaci pokožky a zvyšování buněčné komunikace, pomáhají pokožku očistit a osvěžit a také pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí. Pulsující galvanické proudy jsou optimálně navrženy pro použití na těle všude tam, kde může pokožka těžit ze zvýšené vibrace tekutin.

 

Proč je výhodné mít rýhovaný vodivý povrch pro použití na tělo?

Na patent čekající rýhovaný vodivý povrch ageLOC® zachytí v důležité oblasti mezi pokožkou a svým povrchem 10krát více klíčových přísad (v porovnání s nástavcem na tělo).

 

Jaký tlak mám vyvinout?

Přístroje Galvanic Spa společnosti Nu Skin® by měly být používány velmi jemně za použití lehkého tlaku. Pro maximální přínos není potřeba vyvíjet příliš velký tlak. Galvanické proudy vykonají všechnu práci za vás.

 

Měl by být přístoj ageLOC ® Galvanic Body Spa používán na obličeji?

Ne. ageLOC® Galvanic Body Spa nebyl navržen pro použití na obličeji. Tento přístroj byl specificky navržen pro použití na těle. Jednoduše se zaměřuje na větší povrchové oblasti a lehce sleduje kontury těla. V kombinaci s ageLOC® Body Shaping Gel přináší konečné výsledky (např. redukci zjevnosti celulitidy, vyhlazení pokožky, zeštíhlení, pevnost, atd.). Také poskytuje pulsující proud, který se lépe hodí k rozdílům ve struktuře a vlastnostech na ošetřované oblasti.

 

Jsou ageLOC ® Galvanic Body Spa, ageLOC ® Body Shaping Gel a ageLOC ® Dermatic Effects prostředky na redukci váhy?

Ne, ageLOC® Galvanic Body Spa, ageLOC® Body Shaping Gel a ageLOC® Dermatic Effects nejsou přípravky na redukci váhy. Produkty ageLOC® Body byly vyvinuty za účelem minimalizace a vyhlazení výskytu tukových polštářků a celulitidy, zlepšení zjevnosti pevnosti pokožky a podporu jejího mladistvého vzhledu.

 

Jaký je rozdíl mezi pulsujícím a konstantním galvanickým proudem?

Konstantní galvanický proud je takový, který má stálý tok. Jeho amplituda nekolísá ani se nemění. Pulsující galvanický proud je takový, u něhož se mění dvě různé, přednastavené hladiny. Upozorňujeme že tyto proudy se velmi liší od střídavých proudů. V rámci střídavých proudů se polarita vychyluje mezi kladným a záporným pólem. Pulsující galvanický proud se lépe hodí pro použití na tělo.

 

Zdravotní upozornění:

Tělová galvanická žehlička je určena k použití pouze na zdravou pokožku. Nepoužívejte na otevřené rány, zanícenou pokožku, trpíte-li alergií na kovy nebo pokud máte problematickou nebo přecitlivělou pleť. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud jste v těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, trpíte epilepsií, máte kovové implantáty nebo v případě nemoci.

 

Výsledky:

 

zajímavé video: http://youtu.be/LuTS2hnm1OM

 

Nabízíme Vám zapůjčení žehličky, příp.možnost jejího zakoupení a v nabídce máme i základní sortiment kosmetických produktů


Přílohy
pptPrezentace [ppt, 5045 kB]