Nový rok, nové začátky?!

20. prosince 2020

Každý to určitě známe. S novým rokem přichází nová předsevzetí. Chci být hubenější, chci mít nižší číslo na váze, chci se vejít do těch starých kalhot, chci žít zdravěji!

Přidejte se k nám a my Vás nenecháme polevit. U nás ve fitness centru Studio Silueta Vám připravíme cvičení na míru podle vašich přání, které vás bude hlavně bavit! Proč většina lidí nezvládne dodržet svoje předsevzetí? Jelikož to dělají z nutnosti. Klíčem k úspěchu je ale motivace a hlavně vás to musí bavit! Proč byste měli strávit svůj drahý čas něčím, co vás nebaví a nedělá váš to šťastným? To je přece nesmysl! Najděte si tak svůj typ cvičení, který děláte s chutí. Těšíte se, až nastane ten pravidelný čas cvičení, máte špatnou náladu, když nemůžete jít cvičit a cítíte se unavení, když necvičíte. Nedělejte věci, které vás nebaví, přijměte cvičení jako svůj životní styl, věc, kterou děláte rádi, nikoliv jako nutnost!

Důležité body, jak novoroční předsevzetí dodržet:
  1. Stanovte si malé cíle, které jste schopni dodržet. Pokud víte, že nemáte čas, nemůžete očekávat, že budete chodit cvičit denně. Ze začátku choďte 2x týdně a až uvidíte, že vám to přináší radost a pocit štěstí, vaše priority se změní a uvidíte, že najednou toho času na cvičení najdete mnohem více.
  2. Budujte si sebedůvěru – uvidíte, že budete mít sami se sebe radost, když cvičení dodržíte. Dělejte si křížky, zapisujte si, kdy jste byli cvičit a pocit úspěchu se s časem dostaví sám!
  3. Dávejte si malé výzvy, při kterých uvidíte změnu brzo. Nikdo neočekává, když s cvičením začínáte, že uděláte najednou 50 dřepů nebo že vydržíte v planku minutu, ale když je budete trénovat s každým cvičením, uvidíte sami, že s každým cvičením toho zvládnete více.
  4. A hlavně vše dělejte s úsměvem a radostí!
A teď už stačí jen přijít k nám a začít! Budeme se na Vás moc těšit a věříme, že společně to zvládneme a že to bude poslední předsevzetí, které jste si kdy ohledně cvičení dali! 
Přehled starších článků | Počet přečtení: 1024x


Další informace

Pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat. 

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Studio Silueta Havířov
E.F. Buriana 869/4a 
Havířov 
736 01 
Tel: +420 720 342 744

IČO: 74836081
DIČ: CZ 6959045115

E-mail: info@studio-silueta.cz
Rezervační systém:
ww.studio-silueta.fitsystem.cz


 

Další informace